NABÍZENÉ SLUŽBY

 

 

KONZULTACE

V první fázi projektu je velmi důležité zjistit nejen co klient očekává od spolupráce s námi, ale také se dozvědět více o jeho představách, osobnosti a shlížení na svět jako takový. Pouze tak lze zajistit aby následující fáze výrobního procesu korespondovaly s tím, jak má klient vše nakreslení ve své hlavě.

 

Dobrá komunikace je základ našeho společného úspěchu.

DOHODNOUT SI KONZULTACI

ŘEŠENÍ

Další fází, či službou, kterou svým klientům poskytujeme je návrh a řešení jejich situace, potřeb a představ. Pod tímto vzletným názvem nehledejte žádná kouzla, i když si občas na kouzelníky hrajeme. Snažíme se pouze o dosažení spokojenosti našeho zákazníka už ve fázi příprav jeho projektu. Vymýšlíme jaké povrchy, detaily a prvky použít, jak je správně sladit a dáváme společně s klientem dohromady vše do jednoho celku.

Materiály a prvky, které používáme nebo chceme využít vzorkujeme a ukazujeme ve fyzické podobě tak, aby si klient mohl udělat představu o barvách, vzorech, členitosti, či jiných vlastnostech toho, co mu představujeme.

POUŽÍVANÉ MATERIÁLY

VIZUALIZACE

Člověk je tvor velice vizuální a neexistuje pro nás lepší způsob komunikace než je právě ta obrazová. Snažíme se s našimi klienty komunikovat co nejvíce vizuálně. Proto, kromě samotného vzorkování, používáme i vizualizaci samotných interiérů v podobě co nejvíce se blížící realitě. Naši lidé připraví digitální kopii prostoru tak, abychom navrhované stavební úpravy, rozmístění prvků, použití materiálů či osvětlení mohli předvést v realitě se blížící podobě. Díky tomu naši klienti dostanou do ruky, a hlavně před oči, navrhovaný stav nad kterým se dá dále komunikovat a to bez nutnosti úpravy a materiály zkoušet v reálném prostoru.

UKÁZKY VIZUALIZACÍ

REALIZACE

Nechte realizaci na nás. Zaměstnanci naší společnosti mají nejen zkušenosti s teoretickou přípravou úprav interiéru, ale zároveň si prošli i výrobním stavebním procesem. Naším klientům tedy neposkytujeme pouze návrhové a případně poradní služby, ale dodáváme i námi navrhovaný interiér, včetně samotné realizace, řízenou našimi lidmi, včetně technických profesí.

Klientům tak odpadá mnoho dalších starostí a mezičlánků komunikace. Máme, jako realizačních tým, zkušenosti s prací na projektech velkých v řádech desítek milionů, tak i malých dodávek v rámci interiérových služeb skupiny PBW.

 

NAŠE REALIZACE

KONTAKTOVAT

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Vytvořilo:

KDE NÁS NAJDETE

 

Naše kancelář

PBW INTERIORS S.R.O.

Branická 141

140 00 PRAHA 4

Pracovní doba

PO – PÁ : 8:30 – 16:30

Telefon

+420 737 250 469

E-mail

office@pbwinteriors.cz